Hakkımızda


Firmamız 1974 yılında Nuri MACİT tarafından Öznur Aydınlatma ismi ile İstanbul Karaköy’de kuruldu. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli hizmet, kaliteli ürün anlayışıyla hareket etmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir. Faaliyetlerine 2000 yılından itibaren Çizgi Teknik Aydınlatma ismi ile devam eden firmamız 2014 yılında Mikro Aydınlatma markası ile projelerde yer almaktadır. Teknolojik gelişmelerin hızlı bir takipçisi olan Çizgi Teknik Aydınlatma, yenilikçi yaklaşımının yanında çevreye duyarlı teknolojilerin geliştirilmesine de sürekli destek vermektedir.

Mikro markası ile deneyim ve tecrübesini , sahip olduğu geniş ürün gamını , bayiliklerini üstlendiği ulusal ve uluslarası birçok aydınlatma firmasının ürünleri ile zenginleştirerek , daha büyük kitlelere ulaştırabilmek adına proje hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olup , üretim , ihracat ve ithalat rakamları ile aydınlatma sektöründe ki yerini almıştır.

Ürünlerin yaşam eğrilerinin , hızla değiştiği bu pazar içinde , güvende olabilmek ve rekabette her an önde olmak amacıyla Mikro Aydınlatma her ürün kategorisinde önde gelen ve çoğu zaman birbiriyle rekabet eden , birden fazla markanın ürünlerini stoğunda bulundurmaktadır.
Mikro pazarladığı ürün gamında ki yüksek kalite anlayışını , firma kadro ve personeline ve şirketin tüm faaliyet alanlarına da uygulamayı hedeflemiştir.

Mikro Aydınlatma ürünlerini tüketici ile buluştururken ;

Etkin ve verimli ulaşım sağlamayı
İlave kazanç katacak hizmetler yaratmayı
Profesyonel hizmet kalitesi vermeyi ve bu anlayışta gerekli her türlü fedakarlığı yapabilmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Müşterilerimizin dünya çapında güvenle , heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.