Ray Spot Aydınlatma

Ray Spot Aydınlatma

Alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda müşterilerin üzerinde önemli etki yaratan ray spot aydınlatma ürünleri, mağazanın samimi yada soğuk bir ortama sahip olduğu algısını yaratmaktadır. Satın alma kararı alma noktasında en önemli etken aydınlatmadır. Doğru aydınlatılmış bir mağazada insanlar rahat davranışlar sergilerken, yanlış ürünlerle aydınlatılmış bir mağaza daha çok ucuz ,kalitesiz ve insanların biran önce işini tamamlayıp çıkması gerektiği izlenimini yaratmaktadır.

Mağazada ray spot aydınlatma ürünleri doğru seçildiğinde,sergilenen ürünlerin daha estetik ve şık görünmesine,mağaza

içerisinde farklı atmosferler yaratılmasına,tüketici ve çalışanların morallerinin daha yüksek olmasına,ilgi ve dikkatlerini belirli bölümler,ürünler veya alanlar üzerine çekilmesine yardımcı olmakla birlikte,satın alma kararı noktasında en önemli unsurun yine aydınlatma olduğu kaçınılmazdır.

İyi bir aydınlatma sisteminin gider kalemi olarak bütçeyi yorduğu düşünülsede loş ve karanlık yada yanlış aydınlatılmış bir mağazanın satış üzerinde ki olumsuz etkisi düşünüldüğünde bu tasarruftan kaçınmak gerekliliği ortaya çıkmaktadır.

Mağaza aydınlatmasında sıva üstü montaj kolaylığı ve hareket ettirebilme olanağı ile en çok tercih edilen ürünler ray spot aydınlatma ürünleridir. Ledli ve metal halide ampüllü olarak üretilebilen ray tipi armatürler firmamız bünyesinde üretilmekte olup farklı boylarda istenilen ölçülerde ve renkte üretilebilmektedir.Ray spot tipi armatürlerin vitrin aydınlatma,ürün aydınlatma ve genel amaçlı ofis aydınlatması gibi bir çok kullanım alanı bulunmaktadr.

İyi bir mağaza aydınlatmasının yaratacağı etkiler ;

 

Ürünleri İncelemek için Tıklayın