Ofis Aydınlatma Ürünleri

Ofis Aydınlatma Armatürleri

 
 

Ofis aydınlatması doğru ürünlerle ve yeterli ışık verimliliği sağlanmadan yapıldığında birçok çalışan için iş verimliliğinin düşmesi,performans kaybı,baş ağrısı gibi sağlık sorunlarını beraberinde getirmektedir. Homojen ışık dağılımı sağlayan ofis aydınlatma gereçleri,bilgisayar başında çalışan ve sürekli ekranla göz teması kuran personel için hem sağlık açısından hemde iş performansı açısından yüksek önem taşımaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan ofis aydınlatma ürünleri,sıva altı aydınlatma,sıva üstü,sarkıt aydınlatma ve ray spot seçenekleri ile ofis aydınlatma projelerinde istenilen ışık verimliliğini,homojen ışık dağılımını ve projenin doğru aydınlatımlasını sağlamaktadır.

Ofis aydınlatması için tercih edilen ürünlerde ışık kaynağının derinde yer almasının ve direk aydınlatma ürünleri yerine endirekt ürünler tercih edilmelidir. Ofis aydınlatma projelerinde sıklıkla kullanım alanı bulan Porte Lineer serisi ürünlerle mekanda hem bir çizgisel görsellik hemde ürünlerin önünde kullanılan özel led dizfüzör yardımı ile ışık kaynağını görmeden homojen bir ışık dağılımı elde edilebilmektedir.

Ledli ofis aydınlatması ürünlerinde yeni ürün tasarımı,ışık dağılım eğrileri,istenilen lüx ve lümen değerlerine göre proje aydınlatma hesaplarının yapılması ve uygulama öncesi mimari ile paylaşılması gerekmektedir.

Ofis aydınlatma ürünleri firmamız bünyesinde yer alan mimarlarında yardımı ile tasarlanmakta ve en doğru aydınlatma şiddetinde ve şıklıkta üretilmektedir. Ofis aydınlatma projelerinde mimari tarafından seçilen ürünlerin standartların dışında özel üretiminin yapılabilmesi yüzlerce ürün çeşidine erişmeniz imkanı sağlar.

Ofis aydınlatması doğru ürünlerle ve yeterli ışık verimliliği sağlanmadan yapıldığında birçok çalışan için iş verimliliğinin düşmesi,performans kaybı,baş ağrısı gibi sağlık sorunlarını beraberinde getirmektedir. Homojen ışık dağılımı sağlayan ofis aydınlatma gereçleri,bilgisayar başında çalışan ve sürekli ekranla göz teması kuran personel için hem sağlık açısından hemde iş performansı açısından yüksek önem taşımaktadır. Yukarıda yer alan aydınlatma ürünleri,sıva altı aydınlatma,sıva üstü ve sarkıt aydınlatma,ray spot seçenekleri ile ofis aydınlatma projelerinde istenilen ışık verimliliğini,homojen ışık dağılımını ve projenin doğru aydınlatımlasını sağlamaktadır.

 

Ürünleri incelemek için tıklayın