Lineer Aydınlatma Ürünleri

Lineer Aydınlatma Ürünleri ;

Mikro Aydınlatma Lineer aydınlatma ürünleri alışveriş merkezi, mağaza,hastane,okul,ofis ve inşaat sektöründe neredeyse her alanda sıklıkla kullanılan çizgisel aydınlatma ürünleri olarak şıklık ve estetiği bir arada sunmaktadır.

Sıva altı, sıva üstü,sarkıt,aplik,lambader,kare,yuvarlak,halka,s ürün olarak da üretilebilen Porte Lineer Aydınlatma ürünleri,alüminyum profil ya da dkp sacdan üretilebiliyor. T5 floresan ampül veya özel dizgi led tasarımı ile kesintisiz bir ışık kanalı görüntüsü çizen Porte Lineer , ofis, mağaza ve showroom aydınlatmasında yeni bir çizgi ile mimari görsel bir zenginlik oluşturuyor.

Sıva altı uygulamalarda, mimariye uygun değişik en ve boylarda, özel olarak üretilen Porte Lineer, değişken ölçüleri nedeniyle beyaz boyalı dkp sac malzemeden üretiliyor ve mekân kurgusunun gerektirdiği yerlerde 90°, “T” ve artı dönüş parçalarıyla kesintisiz aydınlatmanın sürdürülmesini sağlıyor.

Lineer aydınlatma ürünleri kullanım alanları ; Alışverişmerkezi,hastane,okul,konut projeleri,kapalı otopark,üniversite,ofis aydınlatma.

Led lineer aydınlatma ürünleri içerisinde Osram veya Tridonic led kartları kullanılmakta olup,Meanwell veya Tridonic marka led driver ile üretilmektedir.

T5 lineer aydınlatma ürünlerinde Philips,Osram veya Tridonic marka yüksek verimli elektronik balast kullanılmaktadır.

Mikro Aydınlatma, İkitelli’deki üretim atölyesi ile projeleri aydınlatmaya devam ediyor ve projeye özgü özel ölçü ve tasarımlarıyla mimari çizgiyle bütünleşiyor.

Porte lineer serisi aydınlatma ürünlerini incelemek için tıklayın..