Ledli Aydınlatma Armatürleri

Ledli Aydınlatma Ürünleri ;

Gelişen led teknolojileri günümüzde kullanılan iç ve dış mekan aydınlatmaları halojen ampul yerine tamamen ledli aydınlatma ürünleri ile tasarlanmaktadır.Ledli aydınlatma ürünleri ofis,hastane,otel,mağaza,vitrin,endüstriyel alanlarda,konut sektöründe ve ışığın olduğu tüm alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle yüksek wattlı ürünlerin sıklıkla kullanıldığı endüstriyel fabrikalar,üretim atölyeleri ve otoyollarda sağladığı enerji tasarrufu ile ilk yatırım maliyetini kısa süre içerisinde kara çeviren ledli aydınlatma her alanda değişimi zorunlu kılmaktadır.

Ledli aydınlatma ürünleri spot,downlight,abajur,lambader,bahçe aydınlatmaları,harici ve dahili aydınlatmalar,projektör,sokak lambası,yüksek tavan armatürleri,ofis armatürleri gibi bir çok ürün gamına sahiptir. Sağladığı enerji tasarrufu yanı sıra ışık şiddetinin verimli olması,kamaşma yapmaması ve homojen ışık dağılımı ile ledli aydınlatma ürünleri tercih sebebi olmaktadır.

Led chip ve modüllerin kısa süre içerisinde gelişmesi ve istenilen lüx ve lümen değerlerinin yakalanabilir olması hem enerjinin verimli kullanılması hemde insan sağlığı üzerinde ki olumlu etkileri ile bütün aydınlatma ürünlerinin içerisinde kullanılmaya başlanmıştır.

Ledli aydınlatma ürünleri firmamız bünyesinde özel imal edilmekte olup ürünlerin içerisinde kullanılan led ve driver,uluslarası platformda kabul görmüş Osram,Philips,Tridonic,BAG,HEP gibi markaların ürünleri ile tamamlanmaktadır.

Ledli aydınlatma ürünleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıda yer alan ilgili linke tıklayınız.

 

Lineer Aydınlatma

Ürünleri

  Ledli Spot Aydınlatma

    

Ledli Ray Spot Aydınlatma  

 

Sarkıt Aydınlatma  

 

Bahçe Aydınlatma