Ledli Spot Aydınlatma

Led spot aydınlatma ürünleri ;

Led spot aydınlatma ürünleri mağaza,ofis,hastane ve mimari projelerde de sıklıkla kullanılmaktadır.Led spot ürünleri Osram Led Chip ve Meanwell driver ile üretilmektedir. Led spot aydınlatma ürünleri istenilen ölçülerde ve renklerde özel imalat yapılmaktadır.

Spot aydınlatma cob led chip veya smd dizgi ledler ile kombine edilerek projede istenilen lüx ve lümen değerlerine göre üretilebilmektedir. Ankastre ürünlerinde ışık kaynağının derinde olması ışığın kırılmasını ve gözü yormamasını sağlamaktadır. Projelerde mimari konsepte uygun özel spot aydınlatma ürününün tasarlanması ısıl ölçüm testleri,renk sıcaklığı,etkinlik faktörü,kamaşma kat sayısı ve ışık eğrileri düzenlenip proje alanına uygulaması yapılmış hali ile inmektedir.

Ankastre spot aydınlatma üretimi,kasanın istenilen ölçü ve çapta oluşturulması,led ve driver hesaplamaları,soğutucu aluminyum gövde tasarımı,boyanması ve montajının yapılması süreçlerini kapsamaktadır.

Özellikle mağaza ve vitrin aydınlatma alanlarında sıklıkla kullanım alanı bulunan ledli spot aydınlatma ürünleri sağladığı güçlü ışık şiddeti ve enerji tasarrufu ile yatırım maliyetini kısa zamanda avantajlı hale getirmektedir.

Firmamız bünyesinde üretilen spot aydınlatma ürünlerinin projede kullanım önceliğine,istenilen lüx ve lümen değerlerine göre aydınlatma tasarımı ile Dialüx aydınlatma projelerinin hazırlanması ve uygulama sahasına inmeden gerekli test ve ölçümlerinin yapılması sahada karşılaşılması muhtemelen aksiliklerin önüne geçmektedir.

 

Led spot aydınlatma ürünlerini incelemek için tıklayın